Відгуки про компанію МАЙСТЕР 7 дилер UVEХ safety GROUP
Відмінно
Олександр П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Юрій К.
Відмінно
Василь В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Леся М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже зручне взуття.
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Нехай вам буде зручно і безпечно!
Відмінно
Татьяна В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую. Все сподобалось.
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення і відгук!
Відмінно
Руслан П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Добре
Анатолій Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Павло Є.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо Вам за гарний відгук! Носіть з задоволенням!
Погано
Оксана П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Товар повністю відповідає опису, це робоча куртка на штучному хутрі, повний чіткий відповідний товару опис матеріалів, і особливотей моделі, є як в описі товару, так і в характеристиках товару. Якщо вам товар не підійшов, не сподобалась модель, чи щось у вашому замовленні не співпало з вашими очікуваннями, завжди є можливість не забирати замовлення тим більше, що замовлення було з післяплатою, тобто для вас не було б жодних витрат. Та навіть, якщо вже забрали і оплатили на пошті, у вас є наші телефони та інші засоби комунікації ( вайбер, телеграм, тощо), тобто завжди можна зв'язатися з нами і ми б знайшли варіанти вирішення, якщо вам не підійшов товар. На жаль, не можемо з вами зв'язатися ( ви не відповідаєте на дзівнки), щоб уточнити, що саме в описі товару на вашу думку не відповідає дійсності, для нас це важливо, розуміти що не сподобалося саме вам і чому. Нам дійсно дуже прикро, що ви залишились незадоволені нашим товаром, але в описі товару максимально чітко описано всі особливості цієї моделі.
Дуже зручне взуття.
Дякуємо за замовлення! Нехай вам буде зручно і безпечно!
Дякую. Все сподобалось.
Дякуємо за замовлення і відгук!
Дякуємо Вам за гарний відгук! Носіть з задоволенням!
Товар повністю відповідає опису, це робоча куртка на штучному хутрі, повний чіткий відповідний товару опис матеріалів, і особливотей моделі, є як в описі товару, так і в характеристиках товару.
Якщо вам товар не підійшов, не сподобалась модель, чи щось у вашому замовленні не співпало з вашими очікуваннями, завжди є можливість не забирати замовлення тим більше, що замовлення було з післяплатою, тобто для вас не було б жодних витрат. Та навіть, якщо вже забрали і оплатили на пошті, у вас є наші телефони та інші засоби комунікації ( вайбер, телеграм, тощо), тобто завжди можна зв'язатися з нами і ми б знайшли варіанти вирішення, якщо вам не підійшов товар.
На жаль, не можемо з вами зв'язатися ( ви не відповідаєте на дзівнки), щоб уточнити, що саме в описі товару на вашу думку не відповідає дійсності, для нас це важливо, розуміти що не сподобалося саме вам і чому.
Нам дійсно дуже прикро, що ви залишились незадоволені нашим товаром, але в описі товару максимально чітко описано всі особливості цієї моделі.